کلیه کالا ها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

نماد اعتماد ملی

2983756
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام روزها
39
368
11106
2960388
39915
57815
2983756

Your IP: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-21 01:42:40

 

مالیات ترمز تولید شده است

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، سعید حیاتی رئیس اتحادیه با بیان اینکه مهم‌ترین مشکل امروز اعضای این اتحادیه مالیات است گفت: بیش از یک ماه است که ما مدام به اداره دارایی مراجعه می کنیم و سعی داریم مشکل مالیات واحدهای صنفی را حل کنیم.

وی ادامه داد: واحدی که سال گذشته سه میلیون تومان مالیات داده است اکنون برگه مالیاتی او 20 میلیون آمده است و در صورتی که آنراپرداخت نکند با جریمه و نهایتا پلمپ مواجه خواهد شد.درضمن قرار بود 3 % از اعضای صنوف مورد نمونه گیری مالیاتی قرار گیرند که بعضاً این تعداد را ادارات مالیاتی تا 20 % اضافه نموده اند.

حیاتی افزود: در حالی که همه مسئولان نظام اولویت خود را حمایت از تولید قرار داده‌اند این گونه رفتارها خلاف هرگونه سیاست حمایتی از تولید کننده است.

رئیس اتحادیه چرم طبیعی و مصنوعی و لوازم کفش با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت : با توجه به وضعیتی که اقتصاد کشور با آن درگیر است و رکود تمام صنایع کشور را در برگرفته است بهترین راه‌حل این است که برای مدتی اصناف را رها کنند و بگذارند تا با مدیریت صنفی از این دوران گذر کنیم.

وی تصریح کرد: سخت‌گیری مالیاتی برای زمانی است که رونق اقتصادی وجود داشته باشد و پول در بازار در گردش باشد. نه امروز که تولیدکنندگان و اصناف خدماتی به دنبال کوچکترین بهانه‌ای هستند تا فعالیت خود را تعطیل کنند.

حیاتی با اشاره به پرونده‌های مالیاتی گفت: تا پیش از این در سال‌های قبل در کمیسیون مالیات نهایتاً دو یا سه پرونده وجود داشت اما اکنون تا 30 پرونده در این کمیسیون‌ها مطرح است؛ دولت به جای اینکه به دنبال برقراری بسته تشویقی برای صادرات باشد از تولیدکنندگان داخلی حمایت کنند.