کلیه کالا ها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

نماد اعتماد ملی

2656132
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام روزها
397
3594
11416
2629850
53573
69788
2656132

Your IP: 54.158.208.189
Server Time: 2018-10-24 05:10:20
تبلیغ 1

به گزارش خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس، اشتفان شولتز،

 

 

سفیر اتریش امروز در نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی بخش خصوصی در تهران گفت:اروپا آمادگی کامل برای همکاری در زمینه بازرگانی، ترانزیت و ایجاد درآمد با ایران دارد و ما خواهان استفاده از تجربیات ایران در این زمینه هستیم.
سفیر اتریش در تهران افزود: ایران می خواهد از یک کشور صرفا تجارت کننده به یک کشور صنعتی و از یک کشور مصرف کننده به یک کشور تولیدکننده تبدیل شود و اروپا نیز این تعهد را می دهد که از طریق آموزش و ایجاد ظرفیت ها از این اقدام ایران حمایت کند.

 

سفیر اتریش اظهار داشت: مدیریت دانش و یادگیری مشترک نقش کلیدی دارد که باید با جدیت دنبال شود و ما ابزارهای همکاری را در اختیار داریم که باید از آن ها استفاده کنیم.

 

شولتز افزود: سیستم ارزهای رمزی یکی از ظرفیت های است که فضای خود را پیدا کرده و در حال بالا آمدن از زیر زمین است. ایران نیز باید تلاش خود را برای شناخت و ورود به دنیای دیجیتال به کار بگیرد.

 

وی با بیان اینکه اتحادیه اروپا خواهان باز شدن کانال‌های مالی است گفت: اتحادیه اروپا به دلیل قطع صادرات به ایران حدود 10 میلیارد دلار متضرر شده است.

 

این سفیر اتریش در تهران افزود: در ارتباط با fatf و‌ برطرف کردن موانع زمانی تا اکتبر باقی مانده است، که باید سریعتر عمل کرد.

 

اشتفان شولتز اظهار داشت: در هفته جاری یک بانک ایرانی به سیستم الکترونیکی برای همکاری وارد شده این شرایط فرصت‌هایی را برای اروپا برای همکاری با ایران ایجاد می‌کند.

 

وی همچنین گفت : ایران باید مورد تشویق قرار گیرد تا استانداردهای بین‌المللی را اجرایی کند.
شلدز بیان داشت: بی تردید تولید محلی ایران می‌تواند برای دو طرف برد برد باشد، اما به شرطی که ممنوعیت واردات کالا 1339 قلم کالا بر طرف شود.

 

سفیر اتریش در تهران افزود: فعالان اقتصادی براین اساس کار می‌کنند که سیاستمداران شرایط همکاری و تفاهم لازم را فراهم کنند.