نماد اعتماد ملی

004813505
کاربران آنلاین
امروز
مجموع
این ماه
ماه گذشته
تمام روزها
2956
3683
15588
44174
89756
4813505

Your IP: 3.235.173.155
Server Time: 2021-06-16 20:17:54
تبلیغ 1

 

بالاترین افتخار ما آن است که تاکنون ؛ به بیش از 160 کارخانه و شرکت صنعتی ، ارائه کالا و خدمات نموده ایم .

 

در باره ی ما :

شاید تا به حال توجه شما هم به برخی از سوپر مارکت ها جلب شده باشد که هم تنوع و کیفیت اجناسشان خیلی بالا و هم قیمتهای فروششان خیلی مناسب و عادلانه است ( والبته به همین دلیل ، از مشتری های خیلی زیاد ؛ و سودآوری خیلی خوبی هم برخوردار شده اند ) . من خودم  نه تنها سعی می کنم همیشه از چنین جاهایی خرید کنم ، بلکه بیشتر اوقات فکر می کنم که کاش این سوپرمارکت ها سایر وسایل مورد نیاز من را هم ارائه میکردند .  چون  اطمینان دارم آنججها را هم با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار  مشتریان خود  قرار می دادند و  علاوه بر آنکه در وقت و پول ما بسیار صرفه جویی می شد ، در ضمن ، خریدِ خود را هم با حسِ اطمینانِ بیشتر و نگرانی کمتری انجام میدادیم .

خوب که دقت کردم دیدم فلسفه ی بوجود آمدن فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای ( که در کشورهای مختلف اکنون صاحب نام و شهرت و به اصطلاح برند شده اند و در زمینه ارائه ی کالاهای متنوع و اقلام مصرفی بسیار گوناگون آن هم بصورت بین المللی فعالیت می کنند ) حتماً همین است .

این مثال در  مورد فروش  و یا به عبارت دیگر ارائه ی کالا بود . اما در خصوص ارائه ی خدمات چطور ؟  بویژه در رابطه با خدماتِ مورد نیاز بخش تولید و صنعت ! آیا در شهرستان ما و یا حتی کشور ما ؛ در آن حوزه هم مراکزی وجود دارند که نیازهای مختلف و گوناگون صاحبان صنایع را و اهمیت و فوریت آنها را  بشناسند و بتوانند با کیفیت رضایت بخش و قیمت عادلانه و در زمان مطلوب و بصورت متمرکز  و یکجا پاسخ گوی آنها  باشند ؟  تا افزون بر آنکه در وقت و پول سرمایه گذاران بخش تولید و صنعت صرفه جویی به عمل آید ؛ ( که یقیناً از اهمیت و حساسیت بسیار تاثیر گذارتری  نسبت به خریدهای خانگی برخوردار است و دقت در این خصوص می تواند حتی منجر به تقویت اقتصاد و افزایش بهره وری در سطح ملی گردد ) این ستون های اقتصاد میهن ( صاحبان صنایع ) نیز از دریافت خدمات  مورد نیاز ِخود به حسِ اطمینان و آسودگی خاطرِ بیشتری  دست یابند ؟

 بر همین اساس تصمیم گرفتیم شرکتی تشکیل دهیم تا بتواند  در زمینه های مختلفِ مورد احتیاج بخش صنعت ، ارائه کالا و خدمات نماید و از همین رو ،  با پشتیبانی تیمی از کارشناسان مجرب و  صاحب نظر و دوستان قدیمی که هر یک در زمینه های متفاوتی تجربه و سابقه ی کار و فعالیت داشتیم ( اعضای نظام مهندسی های گوناگون ، جامع حسابداران رسمی و . . . )  شرکت تحول تدبیر تلاش را با هدف یک پارچه سازی و تمرکزِ مدیریت در ارائه کالا و خدمات مورد نیاز و انتظار بخش تولید و صنعت به ثبت رساندیم .

این شرکت به گونه ای طراحی شده ( و مدارک علمی ، سوابق تجربی و مستندات قانونی مورد نیاز جهت درج در اساسنامه و اخذ مجوز رسمی برای فعالیت حرفه ای در حیطه[های بسیار گستردهای که مورد انتظار ما بود را به اداره ثبت شرکت ها تقدیم نموده )  تا برای هر آنچه مورد نیاز بخش صنعت است ، پاسخی شایسته و خدمتی قابل اعتماد داشته باشد و در این راه ، با پشت سر گذاشتن مراحل متعدد و دشواری موفق به اخذ نماد اعتماد ملی ( به عنوان بالاترین نشان اعتماد در فضای کسب و کارهای اینترنتی ) از مرکز توسعه تجارت الکترونیک شده است .

اگر شما ، در ابتدای کارِ تشکیل شرکت و اخذ پروانه ها و مجوزهای لازم باشید و یا چند سال از بهره برداری کارخانه سپری شده اما  قصد برگزاری مجامع عادی و فوق العاده و تنظیم صورتجلسات مربوطه ، تعیین و یا به روز رسانی چارت سازمانی و وظایف پرسنل بخش های ستادی شرکت خود را داشته باشید ، ما به عنوان پشتیبان اداری و مجری فعالیت های لازم ، در کنار شما هستیم .

چنانچه زمین محل احداث کارخانه را تحویل گرفته اید ، تیم مهندسی عمرانِ ما با بهره گیری از مهندسانِ مجربِ پایه یکِ نظام مهندسی ،  برای نقشه برداری ، ارائه نقشه های احداثی ( سازه ها ، تاسیسات ، محوطه سازی و . . . ) و همچنین اجرا و یا نظارت و محاسبه ، از ابتدا تا پایان پروژه ،  برای هر قسمت که مورد نظر کارفرمای محترم باشد ، بهترین خدمات را  ارئه خواهد نمود .

آن زمان که سازه های کارخانه ی شما احداث شده باشد ، همکاری با  تیم های مهندسی برق ، صنایع و مکانیکِ شرکت تحول تدبیر تلاش برای طراحی خطوط تولید ، جانمایی و نصب و راه اندازی دستگاهها و ماشین آلات ، اجرای پروژه 5S ، اخذ گواهینامه های استاندارد نظیر ISO و . . .  بالاترین بهره وری ها  را  تقدیمتان مینماید .

از آنجا که ایمنی قبل از انجام هر کار اولویت نخست است ، واحد فروش تجهیزات ایمنی شرکت ما ، با تنوعی کم نظیر و قیمتی رقابتی انواع البسه کاری ، کفش های ایمنی و اداری ، وسایل حفاظت فردی ( ماسک ، کلاه ، عینک ، گوشی ، دستکش و ... ) را تقدیم خانواده بزرگ صنایع ساوه و زرندیه می نماید .

هنگامی که قصد انجام امور مالی ( حسابداری مالی ، حسابداری حقوق و دستمزد ، حسابداری فروش ، حسابداری اموال  و دارائی های ثابت ، حسابداری انبار ، حسابرسی مالیاتی ، تهیه و تنظیم صورت های مالی ، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی ، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده ، طرح های توجیهی جهت اخذ تسهیلات بانکی، محاسبه قیمت تمام شده ، تحریر دفاتر قانونی ، تعدیل نیروی انسانی با حفظ کمیت و کیفیت تولید و . . . ) را داشته باشید ، واگذاری امور به کارشناسان مالیِ مجربِ شرکت ما ، بیشترین صرفه جویی ، حفظ منافع مالی و  اطمینان خاطر را برایتان به ارمغان خواهد آورد .

در عین حال این واقعیت را نیز از نظر  دور نداشته ایم که بخش قابل توجهی از تولید در کشور ما ، در کارخانجات فراوانی انجام میشود که در مقیاس های متوسط تا کوچک طبقه بندی میشوند . بدیهی است شاید برای این بخشِ مهم از صنایع ، مقرون به صرفه نباشد که همواره یک مهندس عمران و یا یک مهندس صنایع و یا ...  در استخدام خود داشته باشند ؛ اما گاهی اوقات نیز به کمک این کارشناسان نیاز خواهند داشت . ( مثلاً برای احداث انبار و یا ساختمان جدید نگهبانی و تکمیل محوطه سازی به مهندس عمران و یا اصلاح و به روز رسانی خطوط و ایستگاه های تولید و سنجش زمان استاندارد تولید به مهندس صنایع ) در چنین شرایطی نیز شرکت تحول تدبیر تلاش در خدمت شما خواهد بود و با اعزام کارشناسان مورد نیاز به صورت پاره وقت ( پارت تایم )  پروژه ی مورد نظرتان  را  در مطلوب ترین حالت ممکن به اتمام خواهند رساند .

در حوزه ی فن آوری اطلاعات ، سخت افزار و نرم افزار نیز  ، واحد آموزش و انفورماتیک شرکت ما در کنار سایر بخش ها با بهره گیری از کارشناسان مجرب و ذی صلاح جهت آموزش نرم افزارهای عمومی ( اینترنت ، مجموعه آفیس و . . . ) و نرم افزارهای تخصصی مهندسی  ( اوتوکد ، مکانیکال ، سولید و . . . ) و  همچنین طراحی و مدیریت وب سایت های مورد نظر شما آماده به تقدیم خدماتی اطمینان بخش می باشد .

در نهایت باید عرض کنم این ساختار تخصصی ، مانند هایپرمارکتی از خدمات مختلف دانش و تجربه ی علوم مهندسی  ،  مالی و  اداری از هم اکنون و با برقراری اولین تماس از سوی شما ، در کنار شما خواهد بود .

باعث افتخار من و همکارانم خواهد بود تا در پیشبرد اهداف قابل احترام و تحسین برانگیز تمام تلاشگران _ مدیران _ سرمایه گذاران و کارآفرینان عزیز عرصه ی صنعت ، سهمی به یادگار داشته باشیم ./

 

به امید سربلندی و موفقیتهای روز افزون برای صنعت مقتدر ایران

و مردم سرافراز ایران اسلامی

شرکت تحول تدبیر تلاش

حمیدرضا یاوری

مدیر عامل